News

Kesha with her guitarists [NEW PHOTO]

12. června 2018 v 16:32 | Karl
Objevila se jedna nová fotografie, na které je Kesha a její kytaristé po show.

BRAND NEW LAYOUT by Kevi (world-art.blog.cz)

14. května 2018 v 14:07 | Karl

Od včerejška na této stránce po více jak devíti měsících nastavený zbrusu nový layout, který dělal opět grafik Kevi ze stránky world-art.blog.cz. Kevimu ještě jednou moc děkuji za vytvoření a také nastavení layoutu. Na layoutu jsou použity fotografie z promoshootu k albu "Rainbow" pro Apple Music. S layoutem jsem moc spokojený a myslím, že tu opět vydrží dlouhou dobu. Jak se vám nový vzhled stránky líbí?

Happy 8th Anniversary, "Your Love Is My Drug" Music Video

13. května 2018 v 14:36 | Karl

VIDEO "YOUR LOVE IS MY DRUG" DNES SLAVÍ 8. VÝROČÍ OD VYDÁNÍ

Dnes 13. května 2018 je to přesně 8 let od vydání videoklipu k singlu "Your Love Is My Drug". Video režíroval Honey a byl natočen 6. a 7. dubna 2010 v Lancasteru. Videoklip dosáhl k dnešnímu dni k téměr 103 miliónů zhlédnutí.

Kesha & Macklemore will be performing at Billboard Music Awards 2018

12. května 2018 v 13:35 | Karl

KESHA & MACKLEMORE VYSTOUPÍ NA BILLBOARD MUSIC AWARDS!

Tento týden bylo potvrzeno, že Kesha a rapper Macklemore společně vystoupení na předávání hudebních cen Billboard Music Awards 2018, které se konají v neděli 20. května 2018.

"Novou hudbou jsem se dostala zpátky k životu" řekla Kesha v rozhovoru pro CBS

5. května 2018 v 22:06 | Karl
Kesha nedávno poskytla rozhovor pro CBS, ve kterém prozradila, že jsem vždy cítila 'outcast' a její novou hudbou se vrátila zpátky k životu. Kesha také mluvila o tom jak se cítila po vynesení rosudku u soudu proti Dr. Luke: "Je toho tolik, co může člověk přijmout." Celý rozhovor s Keshou a Anthony Masonem bude mít premiéru již zítra na KHQA News.

Kesha Teases New Music on Instagram

17. března 2018 v 16:45 | Karl
Kesha před pár dny zveřejnila na jejím Instagramu ukázku nové hudby, na které v této době pracuje. Kesha teď v nahrávacím studiu tráví spoustu času po zotavování po operaci kolene, kterou podstoupila minulý měsíc. Níže si můžete ukázku nového songu přehrát.

HAPPY BIRTHDAY KESHA!

1. března 2018 v 0:00 | Karl

KESHA DNES SLAVÍ SVÉ 31. NAROZENINY!

Přesně dnes před 31 lety, 1. března 1987 se narodila velmi talentovaná zpěvačka Kesha. Za sebe a tuto stránku KESHA.ER.CZ byl chtěl Keshe popřát všechno nejlepší k jejím dnešním narozeninám, hodně zdraví, lásky, úspěchů v osobním životě i v kariéře a hlavně ať je šťastná.♥

HAPPY BIRTHDAY KESHA!

Kesha odložila termíny "Rainbow Tour" kvůli zranění

21. února 2018 v 10:51 | Karl

Kesha včera na sociálních sítích prozradila, že musela odložit termíny aktuálního turné "Rainbow Tour", kvůli zranění kolena, které si přivodila během vystupování. Kesha musela na operaci předního křížového vaziva. Přeji Keshe, aby operace proběhla v pořádku.

"Mám zlomené, při psaní tohoto. Jsem nucena odložit některé z mých nadcházejících mezinárodních termínů turné kvůli nedávnému zranění, které jsem utrpěla během vystupování. Je to moje největší radost, když můžu sdílet svou hudbu se svými fanoušky po celém světě, ale musím se řídit nařízení mého lékaře a podstoupit operaci, aby opravil moje roztrhané přední křížové vazivo, abych se mohla připravit na to, abych to všechno dala na mém letním turné"

Kesha už také sdílela jednu fotografii, kde už leží v nemocnici před operací:

Kesha Will Perform At The 2018 Grammy Awards!

11. ledna 2018 v 16:12 | Karl

KESHA VYSTOUPÍ NA GRAMMY AWARDS 2018!

Před pár dny bylo oznámeno, že Kesha vystoupí na 60. ročníku předávání hudebních cen Grammy Awards 2018. Kesha také byla nominovaná ve dvou kategoriích s albem "Rainbow" a to pro Best Pop Vocal Album a také s písní "Praying" v kategorii Best Pop Solo Performance.

Krásný a šťastný nový rok!

31. prosince 2017 v 20:33 | Karl

Už zbývá jen posledních pár hodin a začne nám nový rok 2018. Chtěl bych tímto článkem všem návštěvníkům, adminům ze spřátelených stránek popřát jen to nejlepší v novém roce 2018, ať se vám v něm splní všechna přání a také spoustu úspěchů. Také bych vám všem chtěl poděkovat za přízeň, kterou jste mi v uplynulém roce přinášeli a že tu se mnou jste již třetím rokem.

V příštím roce 2018 se určitě můžeme také těšit na spoustu skvělých novinek od Keshy. Kesha vyrazí v červnu na společně turné "The Adventures of Kesha and Macklemore" s rapperem Macklemorem. Také bysme se měli dočkat deluxe edice alba "Rainbow", kde najdeme několik nových songů, a určitě nás toho čeká ještě spousta.

Happy 4th Anniversary, "Dirty Love" Music Video

31. prosince 2017 v 0:00 | Karl

Dnes to jsou přesně 4 roky od vydání videoklipu k písni "Dirty Love", která se objevila na druhém albu Keshy "Warrior". Videoklip má dosud přes 4 milióny zhlédnutí. Kesha tento videoklip režírovala sama. Níže si můžete videoklip přehrát.

Album "Rainbow" is now certifird Gold in US by RIAA!

30. prosince 2017 v 23:01 | Karl

Třetí studiové album Keshy "Rainbow" nedávno obdrželo zlatou celtifikaci ve Spojených státech amerických od "The Recording Industry Association of America (RIAA)" za celkem 500 000 prodaných kopií.

Rolling Stone lists album "Rainbow" as the second best pop album of 2017!

30. prosince 2017 v 22:49 | Karl

Hudební magazín "Rolling Stone" zveřejnil žebříček dvaceti nejlepších popových alb, který vyšli během roku 2017. Kesha se umístila na druhém místě s albem "Rainbow", hned po albu "Melodrama" od zpěvačky Lorde. V žebříčku se dále objevili i například zpěvačka Taylor Swift s albem "Reputation" a nebozpěvák Sam Smith s albem "The Trill Of It All".

20 BEST POP ALBUMS OF 2017:

1. Lorde - Melodrama
2. Kesha - Rainbow
3. Taylor Swift - Reputation
4. Sam Smith - The Trill Of It All
5. Harry Styles - Harry Styles
6. Paramore - After Laughter
7. Lana Del Rey - Lust For Life"
8. Charli XCX - Number 1 Angel

LISTEN: Kesha - This Is Me (from The Greatest Showman Soundtrack)

22. prosince 2017 v 14:00 | Karl

Kesha nazpívala svojí verzi písně "This Is Me", která slouží jako oficiální soundtrack k novému filmu "The Greatest Showman". Níže si novou píseň můžete poslechnout:

"Woman" hit top of Billboard's Dance Club Songs chart!

18. prosince 2017 v 18:31 | Karl

Druhý singl z aktuálního alba "Rainbow" s názvem "Woman" se umístil na 1. místě v žebříčku "Billboard's Dance Club Songs". Pro Keshu je to už třetí dosažení 1. místa v tomto žebříčku, kdy se poprvé umístila se singlem "Your Love Is My Drug" a také s písní "Timber", na kterém hostovala s rapperem Pitbullem. Moc Keshe gratulujeme.

"Praying" Music Video Reached 70,000,000 views on Youtube/VEVO!

10. prosince 2017 v 20:55 | Karl

Videoklip k singlu "Praying" před malou chvílí překonal 70 miliónů zhlédnutí na Youtube a VEVO. Videoklip vyšel 6. července 2017 a dosud získal přes 1 milión označení "To se mi líbí". Je možné, že již velmi brzy překročí hranici 100 miliónů zhlédnutí a dostane VEVO certifikaci a stane se tím již pátým videem od Keshy s touto certifikací.

RUMOR: Album "Rainbow" will have deluxe edition with new songs!

9. prosince 2017 v 23:53 | Karl

ALBUM "RAINBOW" BY SE PRÝ MĚLO DOČKAT DELUXE EDICE!

Před pár dny se na internetu objevila jedna nová informace o tom, že aktuální druhé studiové album Keshy "Rainbow" by se mělo dočkat deluxe edice s několika novými dosud nevydanými songy. Informace zatím není potvrzená a uvidíme, jestli bude pravdivá.

Kesha filming new music video with Macklemore in Los Angeles 3/12/2017

5. prosince 2017 v 16:37 | Karl
Kesha byla v neděli 3. prosince 2017 zachycena při natáčení nového videoklipu s rapperem Macklemorem. Spekuluje se, že Kesha si přizvala Macklemora na remix písně "Woman", která by měla být novým singlem z aktuálního alba "Rainbow". Spekulace by mohli být pravdivé, protože Kesha na sobě měla stejný/podobný outfit jako v již vydaném videoklipu k "Woman".

Next Single Is Reportedly “Woman”!

5. prosince 2017 v 16:30 | Karl

DALŠÍM SINGLEM Z ALBA "RAINBOW" BUDE PRAVDĚPODOBNĚ "WOMAN"!

Před pár týdny se objevila informace, že druhým singlem z aktuálního alba "Rainbow" bude píseň "Learn To Let Go". Kesha také s tímto songem vystupovala, ale moderátor rádia, se kterým se Kesha tento týden setkala prozradil, že dalším druhým singlem bude píseň "Woman".

Kesha is nominated at the 2018 Grammy Awards!

28. listopadu 2017 v 15:33 | Karl

KESHA OBDRŽELA DVĚ NOMINACE NA GRAMMY AWARDS 2018!

Dnes byly oznámeny nominace na předávání prestižních hudebních cen Grammy Awards 2018. Kesha byla nominovaná v kategorii "Best Pop Vocal Album" s albem "Rainbow" a také v kategorii "Best Pop Solo Performance" se singlem "Praying". Pro Keshu je to úplně poprvé co byla na Grammy Awards nominovaná. Předávání cen se bude konal 28. ledna 2018. Přeji Keshe hodně šťestí :)

Best Pop Vocal Album:
Rainbow - Kesha
Joanne - Lady Gaga
(Divide) - Ed Sheeran
Evolve - Imagine Dragons
Lust For Life - Lana Del Rey
Kaleidoscope EP - Coldplay
Best Pop Solo Performance:
Kesha - Praying
Kelly Clarkson - Love So Soft
Lady Gaga - Million Reasons
P!nk - What About Us
Ed Sheeran - Shape Of You

Happy 3rd Anniversary, Kesha.er.cz!

13. listopadu 2017 v 0:00 | Karl

Ano, je to opravdu tak. Stránka Kesha.er.cz dnes slaví již své třetí výročí od založení. Blog byl založen 13. listopadu 2014 původně pod adresou keshaworld.blog.cz, která se po pár měsících změnila na kesha-sebert.er.cz a následně na kesha.er.cz. V lednu roku 2017 se blog přestěhoval na adresu kesha.blog.cz, ale blog můžete nadále navštěvovat i přes adresu kesha.er.cz. Chtěl bych Vám všem návštěvníkům a také všem adminům ze spřátelených stránek jako například LittleStar z blogu linlohancz.blog.cz, Míra z webu shakirafans.cz, který navštěvují tento blogu už od jeho začátku a také mnoho dalším a moc jim poděkovat, že Vás tento blog stále baví a navštěvujete ho. Při zákládání tohoto blogu jsem si nemyslel, že tu vydržím tři roky, ale doufám, že tady ještě nějakou dobu zůstanu.

HAPPY 3RD ANNIVERSARY, KESHA.ER.CZ!

Kesha to perform on the Graham Norton Show on November 24th!

11. listopadu 2017 v 21:44 | Karl

KESHA VYSTOUPÍ V GRAHAM NORTON SHOW!

Kesha vystoupí už v pátek 24. listopadu 2017 v Graham Norton Show. Kesha naposledy v této show vystoupila se svým singlem "Die Young" v roce 2012.

"Praying" Music Video Has Now Over 1 Million Likes On Youtube!

5. listopadu 2017 v 14:24 | Karl

Videoklip k singlu "Praying" před pár dny překonal přes 1 milión označení "To se mi líbí" na Youtube a také přes 60 miliónů zhlédnutí. Níže v celém článku si můžete videoklip k singlu "Praying" přehrát.

Second single of "Rainbow" is reportedly "Learn To Let Go"!

4. listopadu 2017 v 11:55 | Karl

DRUHÝM SINGLEM Z ALBA "RAINBOW" BUDE PRAVDĚPODOBNĚ "LEARN TO LET GO"!

Na internetu se tento týden objevila informace o tom, že druhým oficiálním singlem z aktuálního alba "Rainbow" je píseň "Learn To Let Go". Z alba zatím vyšel jen pilotní singl "Praying" a čtyři promo singly "Woman", "Hymn", "Rainbow" a právě "Learn To Let Go". Nezbývá nic jiného než čekat na oficiální potvrzení.

Kesha & Avril Lavigne

3. listopadu 2017 v 11:57 | Karl
Zpěvačka Avril Lavigne se přišla 1. listopadu 2017 podívat na koncert Keshy. Obě zpěvačky se následně setkali v zákulisí koncertu. Níže si můžete fotografii Kesha a Avril prohlédnout.

 
 

Reklama