News

Kousek textu nové písně "Woman"!

25. června 2017 v 16:44 | Karl
Před pár dny na internet unikla krátká ukázka nového songu a videoklipu s názvem "Woman". Kesha k této písni natáčela minulý týden 20. června 2017 videoklip v Kalifornii. Níže najdete kousek textu písně "Woman":

I buy my own things, I pay my own bills
These diamond rings, my automobiles
Everything I got, I bought it
Boys can't buy my love
Buy my love, yeah

I do what I want, say what you say
I work real hard everyday
I'm a motherfucking woman, baby, alright
I don't need a man to be holding me too tight
I'm a motherfucking woman, baby, that's right
I'm just having fun with my ladies here tonight
I'm a motherfucker

Nový singl od Keshy bude "Woman"!

23. června 2017 v 14:51 | Karl

NOVÝ SINGL SE BUDE JMENOVAT "WOMAN"!

Dnes se na internetu objevila nová informace o tom, že nový pilotní singl z připravovaného alba Keshy se bude jmenovat "Woman". Píseň spolu s videoklipem dnes unikl na internet, ale dám vám ho sem až vyjde oficiálně. Podle zdrojů by měl singl spolu s videoklipem vyjít ještě během dneška.

Kesha bude brzy natáčet nový videoklip!

16. června 2017 v 19:18 | Karl
Dnes se na internetu objevila informace, že by Kesha měla už příští týden v úterý 20. června 2017 v Kalifornii natáčet nový videoklip k pilotnímu, zatím neznámému singlu z nového alba. Tuto informaci přinesla stránka na facebooku "Blok M Casting", která pro natáčení nového videoklipu hledala lidi od věku 18 až 60 let. Snad se videoklipu a nového singlu dočkáme opravdu velmi brzy.

Drag Race s Keshou vyjde už tento pátek!

22. května 2017 v 17:08 | Karl

Včera bylo potvrzeno, že v novém dílu RuPaul's Drag Race se jako porotkyně objeví právě Kesha. Níže si můžete ukázku dílu přehrát:

WATCH VIDEO

Kesha se zasnoubila!

22. května 2017 v 16:58 | Karl

Před pár dny se fanoušci Keshy dozvěděli opravdu skvělou zprávu! Kesha se zasnoubila. O roku jí pořádal přítel Brad Ashenfelter. Moc Keshe gratuluji :)

Kesha vystoupí 5. června 2017 na akci "David Lynch Foundation​'s Night of Laughter & Song"!

16. dubna 2017 v 16:36 | Karl

Kesha vystoupí v pondělí 5. června 2017 na akci "David Lynch Foundation​'s Night of Laughter & Song" v Kennedy Centru ve Washingtonu.

Kesha má přes 70 hotových písní pro nové album a jedna z nich možná brzy vyjde!

9. dubna 2017 v 17:39 | Karl

Jak už určitě víte, tak Kesha pracuje na novém albu. Na práci na novém albu se podílí například frontman skupiny One Republic Ryan Tedder, producent Ricky Reed, textař Justin Tranter, the Eagles of Death Metal, Macklemore a producent Boots, který pracuje například i s Beyoncé.

Kesha na nedávném koncertu prozradila, že pro nové album už má hotových přes 70 nových písní, ale nemůže je vydat. "Důvod proč jsem tak dlouho nevydala novou hudbu je, že mám soudní řízení z pekla, ale chci aby jste věděli, že každý den dřu na tom abych jí mohla vydat." řekla. "Mám kolem 74 hotových písní. Mám toho hodně co říct. A chci Vám všem poděkovat ze to, že jste tady.

Kesha také před pár dny přidala jednu novou fotografii na její Instagram a přidala k ní popisek: "Soon", což by mohlo znamenat, že bysme se již brzy mohli dočkat nové písně.

"soon....!!!!"

Kesha v nové sezóně RuPaul’s Drag Race!

18. března 2017 v 13:12 | Karl

Kesha se objeví v nové deváté řadě RuPaul's Drag Race, jako hostující porotkyně. Nová řáda má premiéru 24. března 2017. Kromě Keshy se tuto řadu v RuPaul's Drag Race objeví zpěvačka Lady Gaga, Lisa Kudrow, Naya Rivera, Tori Spelling, Jennie Garth, Cheyenne Jackson, Meghan Trainor, the B-52s, Andie MacDowell, Denis O'Hare, Noah Galvin, Todrick Hall, Tamar Braxton, Lisa Robertson, Joan Smalls, Candis Cayne, Fortune Feimster a Jeffrey Bowyer-Chapman. Už se objevil i trailer, ve kterém můžete krátce zahlédnout Keshu od 1:06-1:08.

WATCH TRAILER

Unikla nová píseň "Chinatown"!

4. března 2017 v 13:47 | Karl

Na internet před pár dny unikla celá verze nové písní "Chinatown", která se má objevit na novém albu Keshy. Krátké ukázky písně se objevovaly už od prosince roku 2016. Odkaz na píseň na píseň vám sem bohužel nedám, ale když budete hledat, tak jí určitě na internetu najdete.

Kesha oznámila partnerství s organizací "National Eating Disorders Association" a stala se tváří nové kampaně!

4. března 2017 v 13:41 | Karl

Kesha se stala novou tváří organizace "NEDA" neboli "National Eating Disorders Association". Kesha na její Instagramu zveřejnila promo fotografii, která byla požízena k nové kampani organizace.

HAPPY BIRTHDAY, KESHA!

1. března 2017 v 17:10 | Karl

Přesně dnes před 30 lety se narodila velmi talentovaná zpěvačka Kesha. Za sebe a tuto stránku kesha.er.cz byl chtěl Keshe popřát všechno nejlepší k jejím narozeninám, hodně zdraví, lásky a mnoho dalšího.

Kesha & The Creepies vystoupí 28. dubna 2017 na Brockport Student Goverment!

28. února 2017 v 18:26 | karl

Dnes bylo oznámeno, že Kesha & The Creepies vystoupí 28. dubna 2017 na akci Brockport Student Goverment. Určitě zde budou dostupné videa a fotografie z vystoupení.

Nový blog a nový začátek!

26. února 2017 v 19:10 | karl

Po nějáké době vás opět zdravím a rozhodl vrátit. Blog je teď na adrese kesha.blog.cz, ale také zůstává adrese kesha.er.cz, která byla také na minulém blogu. Zatím jsem sem udělal jenom takový provizorní jednoduchý layout, ale brzy snad tu můžete čekat lepší. Doufám, že se vám zde bude líbít a budete i tento blog navštěvovat.
 
 

Reklama